Contacten

Seizoen 2018-2019​

Functie Naam Telefoon email
Jeugdverantwoordelijke Wim Baert 0476/20.69.56 wimbaertzb@skynet.be
Trainer U6 Wim Baert 0476/20.69.56 wimbaertzb@skynet.be
Trainer U6 Luc Droissart 0475/38.65.73 luc.droissart@hotmail.com
Trainer U7 Wim Baert 0476/20.69.56 wimbaertzb@skynet.be
Trainer U7 Steve Lannoy 0475/42.54.31 steve.lannoy@croports.com
Trainer U7 Luc Droissart 0475/38.65.73 luc.droissart@hotmail.com
Trainer U8 Joris Rotsaert 0477/69.28.40 joris.rotsaert@telenet.be
Trainer U9 Christophe Van Bellegem 0498/52.34.85 personaltrainerchristophe@gmail.com
Trainer U9 Bart Claeys 0497/75.05.70 bart-claeys@hotmail.com
Trainer U11 Kevin Vanderbruggen 0475/43.71.09 kevin-vanderbruggen@hotmail.com
Trainer U11 Glenn Copman 0488/39.73.51 gc@nse-transport.be
Trainer U11 Pieter Vandierendonck 0472/39.70.09 pieter_vandierendonck@hotmail.com
Trainer U13 Joris Rotsaert 0477/69.28.40 joris.rotsaert@telenet.be
Trainer U13 David Ducoulombier 0477/67.59.94 duc.david@hotmail.com
Trainer U15 Wim Baert 0476/20.69.56 wimbaertzb@skynet.be
Trainer U15 Steve Lannoy 0475/42.54.31 steve.lannoy@croports.com
Trainer U17 Seamus Willems 0485/44.76.06 seamus_willems@hotmail.com
Trainer U21/Beloften Christophe Van Bellegem 0498/52.34.85 personaltrainerchristophe@gmail.com
Trainer U21/Beloften Tom Bauwens 0495/89.19.79 tombauwens1@telenet.be
Dames Sacha Decat 0488/21.53.84 decat.sacha@gmail.com
Keepertrainer Dimitry Roels 0479/32.66.43 roelsdhondt21@gmail.com
Keepertrainer Wim Baert 0476/20.69.56 wimbaertzb@skynet.be
Techniektrainer Christophe Van Belleghem 0498/52.34.85 personaltrainerchristophe@gmail.com
Zeehaven Zeebrugge
Jeugd Zeehaven Zeebrugge
Sponsors

Port of Zeebrugge

Artes Depret

Middlegate Europe

WET OP PRIVACY

Zeehaven Zeebrugge publiceert foto’s over hun activiteiten via verschillende communicatiekanalen. Je kan altijd vragen om jouw foto te verwijderen via wimbaertzb@skynet.be.